Arkaim – rosyjska mandala

Arkaim to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na mapie Rosji. W tej pamiętającej jeszcze czasy brązu uralskiej twierdzy, od wielu dziesięcioleci działy się niezwykłe wydarzenia (udokumentowane). Czas zbadać tajemnicę słynnej mandali.

Dlaczego mandala?

Dlaczego Arkaim jest często nazywany „rosyjską mandalą”? Ponieważ układ tej twierdzy przypomina ją w bardzo dużym stopniu. Arkaim jest oparta na planie koła (co budzi jednoznaczne skojarzenia z mandalą). Według niektórych badaczy, jest ona tym samym dla mieszkańców Rosji, czym słynne Stonehenge dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i okolic.

Niewyjaśnione zjawiska

W miarę postępu techniki, do Arkaim zaczęły docierać kolejne ekspedycje naukowe. Jedna z nich przeprowadzona została przez rosyjską studentkę archeologii. Po zakończeniu badań, powiedziała ona wprost, że w Arkaim udało jej się porozumieć z duchami osób, które już wcześniej żyły w tym miejscu.

Według wielu doniesień, Arkaim nie tylko było miejscem ukazywania się duchów, ale też miejscem, w którym bardzo często można było zauważyć UFO, dziwne światła itd.

Jednego można być pewnym – choć Arkaim na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe pozostałości budowli obronnych, to jednak skrywa ona swoją niecodzienną i pasjonującą tajemnicę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Magiczne wzory i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *